• Fresco
1x2 0.9 mm Dual Geam 1310/1550nm Mini FBT Cuplaj 1*2 FBT Fibra Optica Splitter

1x2 0.9 mm Dual Geam 1310/1550nm Mini FBT Cuplaj 1*2 FBT Fibra Optica Splitter

Buyers rating:
RON 47.96

Din mărfuri


1x2 0.9 mm Dual Geam 1310/1550nm Mini FBT Cuplaj 1*2 FBT Fibra Optica Splitter
Caracteristici :
Pierdere de inserție scăzut
Scăzut de polarizare dependente pierdere (PDL)
Buna directivitate
Stabilitate la temperaturi ridicate
Aplicație :
Rețea FTTH
Bucla Locală
Rețele optice pasive (PON)
Fibra optica CATV
Fibra optica sistem de comunicare
De fibre optice, echipamente de testare
De fibre optice, senzori
Local area network (LAN)
Caietul de sarcini :
Parametru Premium Standard de Operare lungime de Undă(nm) 1310 și 1550 de Operare lățime de Bandă(nm) ±40 de bandă largă,±20 Standardband Tipic Pierderea in Exces(d B) 0.1 0.15 Split Raport(%) 1-50 Pierdere de Inserție Max(d B) 40/60 4.7/2.7 5.0/2.9 30/70 6.0/1.9 6.4/2.1 20/80 7.9/1.2 8.4/1.4 10/90 11.3/0.5 12.7/0.8 5/95 15.2/0.4 18.5/0.5 1/99 22.5/0.3 23.0/0.4 Polarizare Sentivity(d B) 0.1 0.15 Uniformitate(d B) 0.7 1 Directivitate(d B) 55 Fibre de Lungime(m) 1m sau Client Portul Specificat de Configurare 1*2 Temperatura de Operare -20 la +85 Temperatura de Depozitare -40 la +85
PLATA
1. Putem accepta plata prin Escrow, Western Union și T/T. Cel mai bun mod este direct plată on-line,puteți alege singur. Dacă doriți să utilizați alte termene de plată, vă rugăm să ne anunțați înainte, atunci când comanda.
2. Plata integrală trebuie făcută în termen de 7 zile de la plasarea comenzii, sau comanda va fi nulă sau anulată de către sistem.
3. Asigurați-vă că ați completat toate informațiile detaliate ca persoana de contact, adresa, codul poștal și numărul de telefon atunci când completarea cumpărătorului informații.
TRANSPORT
1. Va vom trimite bunurile în termen de 5 zile lucrătoare după ce plata a fost confirmată.
2. Putem oferi serviciile internaționale de transport maritim, după cum urmează :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Implicit modalitate este prin China post air mail și HK post air mail.
3. Cumpărătorul este responsabil pentru asigurarea medicală, problemele și care a provocat daune de serviciu de transport maritim, cum ar fi accidente, intarzieri sau alte probleme. În plus, noi nu suntem responsabili pentru orice taxe vamale sau a taxelor la import, aceste taxe nu sunt incluse în elementul de preț și costul de transport maritim.
GARANȚIE ȘI GARANȚIE
1. Toate produsele sunt inspectate și testate înainte de expediere. dacă nu sunteți mulțumit cu bunurile, puteți face schimb de obiecte în termen de 7 zile și trebuie să ne contactați în termen de 24 de ore după primirea articolelor.
2. Transport maritim și de manipulare taxa nu este rambursabil și clientul ar trebui să fie responsabil pentru toate taxele de returnare și reshipping.
3. Întoarce toate elementele trebuie să fie în condiții originale, inclusiv cutie si accesorii. Om-defecte nu sunt garantate, cum ar fi rupt, zgâriat și așa mai departe.
4. Pentru orice produs, vă rugăm să folosiți EMS sau local post, atunci când trimite înapoi
FEEDBACK-ul
1. Cumpărătorul e devreme de confirmare va fi foarte apreciat după primirea elemente.
2. Deoarece feedback-ul dvs. este foarte important pentru dezvoltarea afacerii, sincer vă invităm să lăsați feedback-ul pozitiv pentru noi, dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru. Se va lua doar 1 minut, dar 1 minut are extrem de importanta vitala pentru noi.

Este mai mare decât informațiile

Nume De Brand:
TRENSBATTER
Numărul De Model:
TB-FBT
Articol:
1*2 FBT cuplaj
Lungime de undă:
1310/1550nm
Temperatura de operare:
-40~85
Cuplare Raport:
50/50
conector:
SC/UPC

Produse din categorie

7m (23ft) Extreme Networks 10GB-4-F07-QSFP Compatibil 40G QSFP+ de a 4x10G SFP+ Breakout Cablu Optic Activ
  • Fresco
Evaluări de compresori:

7m (23ft) Extreme Networks 10GB-4-F07-QSFP Compatibil 40G QSFP+ de a 4x10G SFP+ Breakout Cablu Optic Activ

Extreme Networks 10 GB4F07QSFP Compatibil 40 G QSFP+ Breakout AOC (de la 7 metri, QSFP+ 4 SFP+) Detalii ProdExtrem de Autentic 10 GB4F07QSFP Nume Furnizor LODFIBER Tip Conector QSFP+ 4 SFP+ Rata de Date de 40 Gbps Cablu Tip Cablu Optic Activ Lungime Cablu 7m(22.97 ft) Sacou Material PVC(OFNR) Temperatura de la 0 la 70°C (32 la 158°F) HTSArmonizate Cod 8544700000 Protocoale 40 G Infini Band 8x, DDR, 4x QDR, 10 G / 40 Gigabit Ethernet, Fibre Channel Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

RON 860.00
2 Buc/Lot 10/100/1000Mbps Fibra Optica Ethernet Media Converter Gigabite Modul Single Singură Fibră cu 8 RJ45 UTP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

2 Buc/Lot 10/100/1000Mbps Fibra Optica Ethernet Media Converter Gigabite Modul Single Singură Fibră cu 8 RJ45 UTP

CerereSe aplică gata să se ridice la 10 M extended enterprise lățime de bandă de rețea 1000 MSe aplică la imagini, voce și alte date multimedia pe un sistem integrat de transport de rețea punctSe aplică la calculator transmiterea semnalului nevoie de ocazie utilizat pe scară largă pentru calculator rețea de transmisie de date pentru a satisface o varietate de nevoile mediului de afaceriSe aplică la campusul de rețea în bandă largă, rețeaua de radiodifuziune și inteligent rezidențiale în bandă largă de fibră la etajul fiber to the home transfer de date cu switchuri și alte rețele de calculatoare echipamente pot fi combinate pentru a forma : lanț, stea, inel de tip rețea și alte rețele de calculatoareCaracteristici·Respectă IEEE 802.3 10 BaseT standard.Conform cu IEEE 802.3 u 1000 BaseTX / FX standard·Respectă IEEE 802.3 X standard·10 / 100 / 1000 Mbps port cu full / half duplex autonegociere·Back pressure control pentru full duplex·Twistedpair conector : NOD / HUB sau SWITCH (5 clasa UTP)·Back pressure control pentru full / half duplex IEEE802.3 X·Identificarea automată MDI / MDIX crossline·De înaltă performanță 155 Mbps lățime de bandă de memorie·În conformitate cu FCC, 15 CLASA a ,Ro HS și CE MARKParametriiProtocolul StandardIEEE802.3 10 BaseT standardIEEE802.3u 10 / 100 BaseTX / FX standardIEEE 802.3 d standard.IEEE 802.3 Q standard.Lățime De BandăRJ 45 Port : 10 / 100 / 1000 MbpsModul De FuncționareFull / Half duplexConectoriUTP : RJ45Modul De FuncționareFull / Half duplexIndicatori cu LEDuriPUTERE, FPL,10 / 100, FRX, TRX , FDX.AlimentareExternDC48 V,DC24 V,DC12 V,DC5 VTransport : 1...

RON 475.52
4 buc/lot Nou Fiber cleaver SKL-6C cablu cuțit de tăiere FTTT fibra optica cuțit unelte de tăiere de Înaltă Precizie 16 suprafața lamei
  • Fresco
Evaluări de compresori:

4 buc/lot Nou Fiber cleaver SKL-6C cablu cuțit de tăiere FTTT fibra optica cuțit unelte de tăiere de Înaltă Precizie 16 suprafața lamei

SKL6 C fibre cuțit de tăiere este un coreean a dezvoltat tehnologia pentru o răceală și poate satisface hotmelt multiscop fibra optica cutter, produsul utilizează un 16punctul lama, o viață mai lungă, vine cu triplu a se potrivi Piele linie, coadă și fibre goale, automat înapoi cuțit slide, doar a pfibra de coperta pe copertă și apoi împingeți pentru a fi în măsură să finalizeze toate tăiere munca

RON 426.00 448.00
GUYANG TM-600 VDSL, VDSL2 Tester ADSL WAN si LAN Tester Linia xDSL Echipamente de Testare TM600
  • Fresco
Evaluări de compresori:

GUYANG TM-600 VDSL, VDSL2 Tester ADSL WAN si LAN Tester Linia xDSL Echipamente de Testare TM600

TM600 VDSL tester special concepute pentru linia x DSL test (x DSL includ : ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2, etc) și întreținerea Acesta oferă x DSL test, PPPo E dial test, test multimetru digital, Modem de emulare, tensiunea de linie de indicație și așa mai departe.TM600 VDSL Tester introduce, de asemenea, Puterea Optică Metru și Visual fault Locator funcție în unitate, precum și TDR funcție;Acesta este unul multifuncțional tester cu dimensiunea inteligent, true color LCD și puternic software de management precum și 6600mah baterie reîncărcabilă etc2...

RON 1343.00 1492.00
Komshine Conector de Fibra Optica Inspecție și Curățare kit cu Fibra Optica Inspecție Microscop + Conector Fibră de Curățare
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Komshine Conector de Fibra Optica Inspecție și Curățare kit cu Fibra Optica Inspecție Microscop + Conector Fibră de Curățare

Komshine Conector de Fibra Optica de Inspecție și kit de Curățare cuKIS200 de Fibra Optica de Inspecție Microsc&Conectori de FibreFiber Optic Cleaner KOMSHINE KOC125 pentru LC, KOC250 SC, FC, STPachet Standard1x Komshine Moda Negru Geanta de transport1x 200 X KIS200 de Fibra Optica de Inspecție Microsc1x Komshine KCC500 Conectori Casetă de Curățare1x 1.25 mm Oneclick Cleaner Pentru LC / MU1 x 2.5 mm Oneclick Cleaner Pentru FC,SC,ST1x Alcool Îmbuteliator4x Adaptoare1.Komshine KIS200 de Fibra Optica de Inspecție Sonda , Fibra OpticaConector Microscop / InspectorUniversal 2.5 mm adaptor pentru aproape toate ST, SC și FC conector și 1,25 mm pentruLCMini Fibra de Microscop (200x Zoom) cu 2.5 mm & 1.25 mm Adaptoare.Disponibil în mărire forte de 200x .Acromatic sticlă obiectiv pentru o calitate excelentă a imaginii .Focroata pentru focalizare corectă la toate ori .Universal 2.5 mm adaptor pentru aproape toate ST, SC și FC conector și 1,25 mm pentru LC .Laser integrat, filtre de siguranta (nu este destinat pentru vizualizarea aprins fibre) .Iluminare Coaxial de lumină LEDuri, oferindupână la 100.000 de lampa oră de viață și de viață extinsă a bateriei .Partea de iluminare port vă permite înapoi aprins inspecție de jumperi și poate fi folosit ca un defect finder .Corp din aluminiu durabil vine în căptușit moale de stocare de caz .Nevoie de 3 baterii AAA (incluse) .Made in China .Dimensiuni 7.84" L x 2.0" W .Greutate : 1.2 kg (550 g) fără cazKitUl Include : .200 X Mini Microscop .2.5 mm Adaptor .1.25 mm Adaptor2.KOMSHINE KCC500 Caseta Filtrului pentru Conector / TamburCurat / Casetofon Curat pentru toți Singură Fibră și Manșoane MTAproximativ 500 + CuratariSingle Slot Casetă Cleaner pentru Curatarea Tuturor Singură Fibră și de sex Feminin MT Inel de Conectori.Reîncărcabile folosind Mfg...

RON 900.00
8 Canale Video Optice Unice Multi-Mode Fibra Singur FC 20KM De Protecție 1 Pereche
  • Fresco
Evaluări de compresori:

8 Canale Video Optice Unice Multi-Mode Fibra Singur FC 20KM De Protecție 1 Pereche

8 Canale Video Optice Unice MultiMode Fibra Singur FC 20 KM De Protecție 1 Pereche8 canale video digital plopțional opțional Optice SOC adoptă internaționale avansate de procesare a semnalului digital tehnologie, și toatecompresie video digitale și tehnologia de transmisie, 8 canale video si audio multicanal, date, telefon, Ethernet, semnale digitale, etc...

RON 190.00 200.00
KELUSHI en-gros L925B fibre goale drop cable splice fundul gol mecanice de îmbinare sub docking 20buc / o mulțime rapid de transport maritim
  • Fresco
Evaluări de compresori:

KELUSHI en-gros L925B fibre goale drop cable splice fundul gol mecanice de îmbinare sub docking 20buc / o mulțime rapid de transport maritim

Special engros de fibre rece sub mecanice rece comune de L925b generale tip de fibre goale rapidă rece sub L925b rece conexiuneNume prod: fibra optica rece subUtilizare : bare de fibra optica lipitură de andocareDomeniul de aplicare : diametrul de 0,25 mm sau 0,90 mm fibreScule necesare : fibra optica cutter, Miller Tong, strat de separare dispozitiv, alcool, cottonetc...

RON 99.40
1m (3ft) Intel XDACBL1M Compatibil 10G SFP+ Pasiv Direct Atașați Cupru Cablu Twinax
  • Fresco
Evaluări de compresori:

1m (3ft) Intel XDACBL1M Compatibil 10G SFP+ Pasiv Direct Atașați Cupru Cablu Twinax

Intel XDACBL1 M Compatibil 10 G SFP+ DAC Cablu Twinax (1 metru, pasiv, SFP+ pentru SFP+, 30 AWG)Detalii prodIntel Reale XDACBL1 M Nume Furnizor LODFIBER Tip Conector SFP+ pentru SFP+ Max Rata de Date de 10 Gbps Cablu de Tip Pasiv Cupru Sârmă de Cablu AWG 30 AWG Lungime Cablu 1m(3.28 ft) Sacou Material PVC(OFNR) Temperatura de la 0 la 70°C (32 la 158°F) HTSArmonizate Cod 8544700000 Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

RON 88.00
JW3116 de Înaltă Calitate 1310/1490/1550nm Portabile de Fibră Optică a Sursei de Lumină cu FC, SC, ST Conector
  • Fresco
Evaluări de compresori:

JW3116 de Înaltă Calitate 1310/1490/1550nm Portabile de Fibră Optică a Sursei de Lumină cu FC, SC, ST Conector

JW3116 de Înaltă Calitate 1310 / 1490 / 1550nm Portabile de Fibră Optică a Sursei de Lumină cu FC, SC, ST ConectorBine ati venit la magazinul nostruObiectivul Nostru : De Înaltă Calitate , Cele Mai Bune Servicii ,De A Răspunde RapidBine ati venit la piața din China,poti cumpara direct de bunuri din China.Mă bucur că sunteți interesat de produsele noastre,suntem furnizor profesionist în China, sper că putem avea afaceri bune aici.Magazin anuntul : Atunci când ordinea elementelor,se poate selecta orice proddin magazinul meu împreună.Calitate de Top ; pret Competitiv, Rapid de transport maritim;Picătură de transport maritim disponibile;cele mai Bune și Servicii în Timp util;de Satisfacție de 100% ; reducere Mare pentru ordine mari.JW3116 Portabile de Fibră Optică a Sursei de Lumină cu 1310 / 1550nm este Joinwit nou proiectat fibra optica tester, acesta are ca scop fibra de instalare în rețea, rețea de fibră de inginerie și acceptare a rețelei de fibră de întreținere...

RON 1003.96
Stripper fibra Optica 45-165/Fibra Optica Jacheta Cutter /Stripper Cablu Coaxial Stripteuză Până la 3/16 -5/16 Cable O. D.
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Stripper fibra Optica 45-165/Fibra Optica Jacheta Cutter /Stripper Cablu Coaxial Stripteuză Până la 3/16 -5/16 Cable O. D.

Ideal 45165 Ideal în Două etape Cablu Coaxial Stripteuză Până la 3 / 16" 5 / 16" Cable O D.Aceste ușor, compact stripteuzele sunt simplu de utilizat Cu lamele reglabile, poate fi setat pentru orice profunzime pentru a vă ajuta să vă asigur nickfree benzi la caietul de sarcini pe o varietate de cablu coaxial Pana la 3 / 16" 5 / 16" Cable O...

RON 54.00 60.00
Fibra optica Patch Cord Cablu,FC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,FC ST 45Meters
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Fibra optica Patch Cord Cablu,FC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,FC ST 45Meters

Fibre Patch Cord Cablu,FC / PCST / PC,3.0 mm Diametru,Singlemode 9 / 125, Duplex,45 MetersNotă : Lungimea și conector este personalizabil, pls nu ezitați să mă contactați pentru oferta.Specificații Tehnice : ParametruUnitateFC, SC, LC / Blindate fibre patch cordST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPCPierdere de inserție(tipic)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Pierderea de returnared B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Lungime de undă de operarenm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Interschimbabilitatead B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Vibrațiid B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Temperatura de operare°C40~7540~7540~7540~75Temperatura de depozitare°C45~8545~8545~8545~85Diametrul cabluluimmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Informații comandă : Conector de fibra optica : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Inel tip de Interfață : APC , PC , UPC Fiber nuclee : Simplex, duplex tip de Fibre; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Fibre de diametru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 lungime Cablu; personalizaLivrare livrăm toate produsele gratuit în întreaga lume, prin intermediul economiei de transport maritim...

RON 144.00
Transport gratuit prin DHL TM-600 VDSL, VDSL2 Tester ADSL WAN si LAN Tester Linia xDSL Echipamente de Testare DSL Fizice strat de testare
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Transport gratuit prin DHL TM-600 VDSL, VDSL2 Tester ADSL WAN si LAN Tester Linia xDSL Echipamente de Testare DSL Fizice strat de testare

Transport gratuit prin DHL TM600 VDSL, VDSL2 Tester ADSL WAN si LAN Tester Linia x DSL Echipamente de Testare DSL Fizice strat de testareDescriere : TM600 VDSL tester special concepute pentru linia x DSL test (x DSL includ : ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2, etc) și întreținerea Acesta oferă x DSL test, PPPo E dial test, test multimetru digital, Modem de emulare, tensiunea de linie de indicație și așa mai departe...

RON 1288.00
Oplink TXP1XGHL2CZAB57G 9.95 G-11.09 G-195.7 THz-80km-XFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Oplink TXP1XGHL2CZAB57G 9.95 G-11.09 G-195.7 THz-80km-XFP

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me serviciu.

RON 1176.00
2 buc SC Acordabile Fibra Optica Atenuator-Adaptor de Flanșă-de la 0 la 30 dB
  • Fresco
Evaluări de compresori:

2 buc SC Acordabile Fibra Optica Atenuator-Adaptor de Flanșă-de la 0 la 30 dB

SC Acordabile Atenuator este utilizat în aplicații în cazul în care o predeterminat de cantitatea de lumină pierderea este specificat.Atenuarea este de la 1d B la 30d B.Caracteristici CheieLungime De Undă IndependentDurabilitate și Simplu și de Încredere StructuraCaietul de sarciniArticolSM : MMLungime De Undă De Operare1310nm, 1550nm850nm, 1300nmPierderea de returnare≥45d BAtenuarea Gama0d B la 30d BPolarizare Dependente Pierdere≤0.1 d BTemp De Depozitare Gama40 la 80 °CTemperatura De Operare Gama40 la 75°C

RON 144.00
9 În 1 Fibra Optica FTTH Tool Kit cu SKL-80C Fiber Cleaver și Optical Power Meter 10Mw Visual fault Locator Sârmă stripteuză
  • Fresco
Evaluări de compresori:

9 În 1 Fibra Optica FTTH Tool Kit cu SKL-80C Fiber Cleaver și Optical Power Meter 10Mw Visual fault Locator Sârmă stripteuză

Pachetul include 1 x Fibra Optica de Dezizolat 1 x CLAUSS Stripper Fibra Optica 1 x Alcool sticla 1 x curată de hârtie 1 x lungime Fixă feroviar 1 x AUA Fiber Cleaver SKL80 C 1 x 10 KM Visual fault Locator 1 x AUA9 Optical Power Meter 1 x Negru Geantă de transport Notă : deoarece aerian internațional nu permite conține bunuri inflamabile si explozive, astfel încât unitatea nu conține bateria de livrare, vă mulțumesc pentru înțelegere! Nota : produsul nu include baterii imagine Reală de Înaltă precizie AUA9 optical power meter este capabil să măsoare puterea optică la 7 lungimi de unda, cum ar fi 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm...

RON 348.00 366.32
Stripper fibra Pasul 3 (CFS-3) - Instrument - de Fibră Optică 1buc/pachet
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Stripper fibra Pasul 3 (CFS-3) - Instrument - de Fibră Optică 1buc/pachet

1 DescriereFibra optica stipper este folosit pentru separare 125 microni fibra de sticla cu 250 microni tampon de acoperire fără scatching pe nickinggalss fibre.2 Caracteristică Manual de utilizare, ușor de utilizat, Non răniți fibre, material otel Inoxidabil, durabil 150.00 cutie

RON 68.00
20m (66ft) Huawei QSFP-4SFP10-AOC20M Compatibil 40G QSFP+ de a 4x10G SFP+ Breakout Cablu Optic Activ
  • Fresco
Evaluări de compresori:

20m (66ft) Huawei QSFP-4SFP10-AOC20M Compatibil 40G QSFP+ de a 4x10G SFP+ Breakout Cablu Optic Activ

Huawei QSFP4 SFP10AOC20 M Compatibil 40 G QSFP+ Breakout AOC (20 de metri, QSFP+ 4 SFP+) Detaliile Produsului Huawei Reale QSFP4 SFP10AOC20 M Nume Furnizor LODFIBER Tip Conector QSFP+ 4 SFP+ Rata de Date de 40 Gbps Cablu Tip Cablu Optic Activ Lungime Cablu 20m(65.62 ft) Sacou Material PVC(OFNR) Temperatura de la 0 la 70°C (32 la 158°F) HTSArmonizate Cod 8544700000 Protocoale 40 G Infini Band 8x, DDR, 4x QDR, 10 G / 40 Gigabit Ethernet, Fibre Channel Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

RON 860.00
De vânzare fierbinte!10G 1550nm 80km XFP de emisie-recepție,10G ZR XFP cu DDM functia dual LC conectorului modulului pentru Lama,TRANSPORT GRATUIT!
  • Fresco
Evaluări de compresori:

De vânzare fierbinte!10G 1550nm 80km XFP de emisie-recepție,10G ZR XFP cu DDM functia dual LC conectorului modulului pentru Lama,TRANSPORT GRATUIT!

10 G 1550nm 80km XFP de emisierecepție, DDM funcion,dual LCconnector,compatibil cu Lama 10 GBASEZRCaracteristicile Produsului10 GBASEZR XFP 1550nm 80km optică de emisierecepțieDe înaltă Calitate cu ISO 9001, TUV, CE, FCC, UL și certificate Ro HSPutere medie de Ieșire : 0~4d BmSensibilitatea receptorului : 24d BmAcceptă 9.95 Gb / s 11.1 Gb / s, rate de bițiHotpluggable XFP amprentaLinkul de lungime de pana la 80 kmNerăcit 1550nm EML laserConector LC DuplexBuiltin digital funcțiile de diagnosticareCaz Temperatura de Operare : Standard : 0°C la 70°CPlângere cu XFP MSAAplicațiiOC192 / STM 6410 GBASEZR / ZW 10 G Ethernet1200SMLLL 10 G Fibre ChannelP1 L12 D2ITUT G...

RON 1656.00 1742.96
1 Canal 720P/960P HD CVI/AHD/TVI Convertor de Fibra Optica pentru a BNC Digital Video Converter Fibre Optice Emițător și Receptor
  • Fresco
Evaluări de compresori:

1 Canal 720P/960P HD CVI/AHD/TVI Convertor de Fibra Optica pentru a BNC Digital Video Converter Fibre Optice Emițător și Receptor

1 Canal 720 P / 960 P HD CVI / AHD / TVI Convertor de Fibra Optica pentru a BNC Digital Video Converter Fibre Optice Emițător și ReceptorDescrieri Emitator + Receptor de Fibra Mode : SingleMode lungimi de Undă : 1310nm / 1550nm Putere Optică Buget : 12d B Distanța Maximă de Transmisie : 20km Independent (Introduce cardul versiune, de asemenea, disponibile ,care pot fi introduse în 16slot, 19inch 2 U sau 4 U rackmountable card cușcă)...

RON 207.96