• Fresco
2 buc/lot versiune de Upgrade RF4463F30 1W FSK/GFSK Si4463 dimensiuni mici 3km 433MHz mare putere cu rază lungă RF transceiver module

2 buc/lot versiune de Upgrade RF4463F30 1W FSK/GFSK Si4463 dimensiuni mici 3km 433MHz mare putere cu rază lungă RF transceiver module

Buyers rating:
-17 % RON 91.00
RON 110.00

Din mărfuri

Suntem un producător original cu mai mult de 10 ani experiență în cercetarea, dezvoltarea, producerea și vânzarea de IOT(internet of things) produse, cum ar fi module RF, walkie talkie module și integrate digitale module de senzori.Între timp,ODM și proiecte de OEM sunt binevenite. 2 buc/lot versiune de Upgrade RF4463 F30 1 W FSK/GFSK Si4463 dimensiuni mici 3km 433 MHz mare putere cu rază lungă RF transceiver module
RF4463 F30 este 1 W modulul RF cu amplificator încorporat și LNA circuit. De înaltă calitate de componentă, strânse de inspecție și lung termen de încercare de a face acest modul de încredere pentru mult timp, distanta de comunicare variază în mediu. RF4463 F30 adoptă Silicon Laborator Si4463 RF cip, care este un puternic integrate wireless în banda ISM de emisie-recepție (Ezradio Pro2). Caracteristici de înaltă sensibilitate (-122 d Bm), +30 d Bm putere de ieșire, 10 PPM de cristal , și de bună RF potrivire circuit face acest modul de a lucra bine în apă rece/caldă mediu de comunicare de încredere și de lungă distanță.
Detalii Produs :
Caietul de sarcini :
Notă : următorii parametri este VCC = 5 v, cu 50 ohm cupru axa instrumente de testare. Parametru Min Typ Max Uni Starea starea de Lucru de Lucru gama de tensiune de 3.3 5 6.5 V Temperatura de tensiune -40 la 85 de consum Curent Primirea curent 13.5 sensibilitate Scăzută modul de Primirea de curent de 10 m A Mare sensibilitate modul de Transmitere curent 540 580 m A Vcc=5v,Tx=30d Bm Somn curent 3 u A parametru gama de Frecvențe 410 433 450 MHz @433 MHz 470 490 510 MHz @470 MHz 863 868 873 MHz @868 MHz Modulării 0.1 1000 Kbps FSK putere de Ieșire gama 29.5 30 31 d Bm 433 MHz , VCC = 5 V Primirea sensibilitate -125 -126 d Bm 433 [email protected]=600bps,Fdev=3k Hz
Caracteristici : Gama de Frecvență : 315/433/470/868/915 MHz (Personalizabil 142 -1050 MHZ) Sensibilitate de până la -126 d Bm putere Maximă de ieșire : +30d Bm 10m A @starea receptorului, rata de transfer de Date : 0.1-1000 kbps (G) FSK,4(G) FSK 3.3-6.5 V alimentare Ultra-redus consumul de modul de oprire Digital primit indicator de putere a semnalului (RSSI) Timed funcția de trezire antena se potrivesc în mod automat și două-mod de comutare de control Configurabil de pachete de structura Preambul detectarea 64/128byte transmite și a primi date registru(FIFO) Low-power de detectare a senzorului de Temperatură și 8-bit analog-digitale, convertoare Gama de Temperatura de Operare : -40~+85 Integrat regulator de tensiune de Frecvență țopăit Power-on reset funcția de Built-in de cristal funcția de reglare
Aplicație : control de la Distanță de la Distanță de citire a contoarelor de control Industrial de automatizare acasă teledetecție datele Individuale rețea de senzori de monitorizare a presiunii pneurilor de monitorizare a sănătății wireless periferice PC tag de citire și scriere
Schematic :
Mecanic dimensiune :
2 buc rază lungă de 1 W wireless 433 MHz RF Front-end module RF4463 F30 2 buc SW433-WT100 antene 2 buc SMA cablu de conectare
Dacă ai nevoie de o altă bandă de frecvență 470 MHz(1 W), 868/915 MHz(500m W) , doar lăsați un mesaj, vă rog!
Livrare : transport Gratuit prin China post airmail

Este mai mare decât informațiile

Nume De Brand:
G-NiceRF
Numărul De Model:
RF4463F30 nou modulul RF
Frecvența:
433/470/868/915/MHz
Tensiune de lucru:
3.3-6,5 V
Sensibilitatea:
-126dBm
Somn curent:
Putere maximă de ieșire:
+30dBm (1W)
Rata de transfer de date:
0.1-1000 kbps
Temperatura De Operare:
-40 ~ + 85 °C
Modulul rf Front-end:
Modulul rf Front-end

Produse din categorie

10buc/lot SW433-ZT28 433MHz Mici Direct Antena Cauciuc pentru transport gratuit
  • Fresco
Evaluări de compresori:

10buc/lot SW433-ZT28 433MHz Mici Direct Antena Cauciuc pentru transport gratuit

10buc / lot SW433ZT28 433 MHz Mici Direct Antena Cauciuc pentru transport gratuitDescriere : SW433ZT28 este o tijă drept antenă Este un grup dedicat de antena care a proiectat pentru un sistem de comunicații wireless (433 MHz),are O bună VSWR,ingenios structură,ușor de instalare,performanță stabilă,cu bun antivibrații și capacitatea de îmbătrânire.Caracteristici : gama de Frecventa : 433 MHz(+ / 5) VSWR : impedanta de Intrare : 50Ω putere Maxima : 10 W Obține : 3.0 d Bi Polarizare : Verticală polarizare Greutate : 3g Inaltime : 27.5 mm sârmă de Plumb : Antena nu culoare : negru Interfata forma : SMAJWDimensiuni : Poza : VSWR diagramăFrecventa : 433 MHzRL : 20.98 d BSWR : 1.19510buc 433 MHz Antena Cauciuc SW433ZT28Vom accepta : VISA, Master Card, EscrowAmbalare : Toate eșantion ambalate în Galben cutie de Transport : transport Gratuit prin China Post Aer Înregistrat Mail, Dacă ai nevoie rapid de transport maritim, cum ar fi DHL,FEDEX,ARAMAX,EMS, Pls contact cu vânzătorul sau email Elementele vor fi livrate în termen de 3~5 zile după ce vom primi plata integrală...

RON 67.00 79.20
Transport gratuit - RF4463F30 1W 30dBm de Mare Putere SI4463 433MHz SPI Interface FSK Module de Emisie-recepție Wireless
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Transport gratuit - RF4463F30 1W 30dBm de Mare Putere SI4463 433MHz SPI Interface FSK Module de Emisie-recepție Wireless

Transport gratuit RF4463 F30 1 W 30d Bm de Mare Putere SI4463 433 MHz SPI Interface FSK Module de Emisierecepție Wireless1bucată RF4463 F30 433 MHz RF Module 1bucată Cauciuc Antene 1bucată SMA Conectați cablul Pls vand 2 buc de cel puțin dacă nu ați cumpărat RF4463 F30 de la compania noastră înainte, pentru că unul Modulul RF nu se poate construi comunicarea Dacă aveți nevoie de alte frecvențe , vă rugăm să ne lăsați un masaj pentru a confirma, în caz contrar, ne va livra nostru default frecvență 433 MHz RF4463 F30 este 1 W modulul RF cu amplificator încorporat și LNA circuit...

RON 52.00 62.00
Original BN-CKM-S-T 1000BASE-T Cupru RJ-45 100m SFP Transceiver module
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Original BN-CKM-S-T 1000BASE-T Cupru RJ-45 100m SFP Transceiver module

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 204.60
Compatibil cu GLC-BX40-D-I 1000BASE-BX-D BiDi SFP TX1550nm/RX1310nm 40km DDM Transceiver module SFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Compatibil cu GLC-BX40-D-I 1000BASE-BX-D BiDi SFP TX1550nm/RX1310nm 40km DDM Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.so că vom produce piese compatibile pentru tine, vă Mulțumesc.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 76.00
20dB 100W RF Atenuator fix coaxial DC-3GHz 50ohm N masculin la conector N female
  • Fresco
Evaluări de compresori:

20dB 100W RF Atenuator fix coaxial DC-3GHz 50ohm N masculin la conector N female

Transport gratuit 1 BUC 20d B 100 W RF Atenuator fix coaxial DC3 GHz 50ohm N masculin la conector N femaleSpecificații Tehnice : Frecventa : DC3 GHzVSWR : 1.20 MaximMedie Putere : 100 WImpedanta : 50ohmAtenuare : 20db+1.0 db3,6,10,15,20,30,40,50,60 d B disponibile;110d B±0,5 d B,1530d B±1d B.Temperatură : 55°C la +125°CConector : N bărbat la N de sex feminin20d B DC3 GHz rezultatul testului de mai jos : 1.Am expediat în întreaga Lume (cu Excepția unor țări și APO / FPO)...

RON 400.00
2 BUC SV652 Interfata RS232 27dBm 500mW Sensibilitate -121 dBm 3 km Distanta de 470MHz Wireless RF Module
  • Fresco
Evaluări de compresori:

2 BUC SV652 Interfata RS232 27dBm 500mW Sensibilitate -121 dBm 3 km Distanta de 470MHz Wireless RF Module

2 BUC SV652 Interfata RS232 27d Bm 500m W Sensibilitate 121 d Bm 3 km Distanta de 470 MHz Wireless RF Module2 buc SV652 module 470 MHz cu Interfata RS232 2 buc Cauciuc 2 buc Antene RS232 USB bridge bord Daca ai nevoie de alte frecvența : 433 MHz,868 MHz,915 MHz frecvență sau altă Interfață , vă rugăm să lăsați un masaj pentru a confirma cu noi în caz contrar va vom trimite 470 MhzSV652 este foarte integrat modulul RF, care adoptă de înaltă performanță Si4432 de la Silicon Labs...

RON 244.00 290.00
RF4432PRO - 433MHz | 868MHz | 915MHz Mici de Date fără Fir Transmițător și Receptor FSK SPI Modulul RF pentru Controlul de la Distanță Sistemul de
  • Fresco
Evaluări de compresori:

RF4432PRO - 433MHz | 868MHz | 915MHz Mici de Date fără Fir Transmițător și Receptor FSK SPI Modulul RF pentru Controlul de la Distanță Sistemul de

RF4432 PRO 315 / 433 / 868 / 915 MHz de Dimensiuni Mici de Date fără Fir Transmițător și Receptor FSK / GFSK SPI Modulul RF pentru Controlul de la Distanță Sistemul deRF4432 PRO adoptă Silicon Laborator Si4432 RF cip, care este un puternic integrate wireless în banda ISM de emisierecepție chip...

RON 44.00 53.60
Compatibil cu Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550m EXT DDM Transceiver module SFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Compatibil cu Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550m EXT DDM Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.așa că vom produce piese compatibile pentru tine,vă Mulțumesc.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 23.20
2sets SV6500 433MHz Interfață TTL 5W Putere Mare & 8 km Distanta de Emisie-recepție Wireless Module
  • Fresco
Evaluări de compresori:

2sets SV6500 433MHz Interfață TTL 5W Putere Mare & 8 km Distanta de Emisie-recepție Wireless Module

​2 Sets SV6500 433 MHz Interfață TTL 5 W Putere Mare & 8 km Distanta de Emisierecepție Wireless Module2 buc SV6500 433 MHz Interfață TTL 2 buc Fraier Antena 2 buc sursă de alimentare 2 buc TTL USB Brigde Bord​SV6500 este un ultra long distance & înalt integrate RF transceiver module, care adoptă de înaltă performanță Si4432 de la Silicon Labs...

RON 672.00 800.00
HW PAIA MA5616 bord de alimentare
  • Fresco
Evaluări de compresori:

HW PAIA MA5616 bord de alimentare

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me serviciu.

RON 380.24
Compatibil cu Arista Rețele BiDi SFP-1G-BXU-120 1000BASE-BX BiDi SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Transceiver module SFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Compatibil cu Arista Rețele BiDi SFP-1G-BXU-120 1000BASE-BX BiDi SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.așa că vom produce piese compatibile pentru tine,vă Mulțumesc.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 284.60
2 buc SV652 500mW Sensibilitate -121 dBm Interfata RS232 868MHz Wireless RF Module
  • Fresco
Evaluări de compresori:

2 buc SV652 500mW Sensibilitate -121 dBm Interfata RS232 868MHz Wireless RF Module

2 buc SV652 500m W Sensibilitate 121 d Bm Interfata RS232 868 MHz Wireless RF Module2 buc SV652 module de 868 MHz cu Interfata RS232 2 buc Cauciuc 2 buc Antene RS232 USB bridge bord​SV652 este foarte integrat modulul RF, care adoptă de înaltă performanță Si4432 de la Silicon Labs...

RON 244.00 290.00
Transport gratuit 5pcs 7/16 DIN male plug la N de sex feminin jack conector coaxial RF adaptor adaptor
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Transport gratuit 5pcs 7/16 DIN male plug la N de sex feminin jack conector coaxial RF adaptor adaptor

Livrare gratuita Direct DIN male plug la N de sex feminin jack conector coaxial rf adaptor adaptorSpecificații Tehnice : ElectriceCaracteristica de Impedanta 50 ohmGama de frecvențe DC3 GHzVSWR 1.10 1MecaniceDurabilitate 500 de cicluri de ImperechereMaterialAlamă, placare cu NiDe mediuIntervalul De Temperatură 40~+85​1.Am expediat în întreaga Lume (cu Excepția unor țări și APO / FPO)...

RON 129.20