• Fresco
Hisense LTE3680M-BH+ pentru GPON-OLT-Clasa B+ fibra optică de emisie-recepție

Hisense LTE3680M-BH+ pentru GPON-OLT-Clasa B+ fibra optică de emisie-recepție

Buyers rating:
RON 102.08

Din mărfuri


Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactați-See Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

Este mai mare decât informațiile

Numărul De Model:
LTE3680M-BH+
Nume De Brand:
SMTE
Starea:
Nou si Original

Produse din categorie

Compatibil cu Alcatel-Lucent iSFP-CONCERT-LH70 1000BASE-LH70 SFP 1550nm 80km DDM Transceiver module SFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Compatibil cu Alcatel-Lucent iSFP-CONCERT-LH70 1000BASE-LH70 SFP 1550nm 80km DDM Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.așa că vom produce piese compatibile pentru tine,vă Mulțumesc.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 149.00
Original BN-CKM-S-T 1000BASE-T Cupru RJ-45 100m SFP Transceiver module
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Original BN-CKM-S-T 1000BASE-T Cupru RJ-45 100m SFP Transceiver module

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 204.60
2 buc SV652 500mW Sensibilitate -121 dBm Interfata RS232 868MHz Wireless RF Module
  • Fresco
Evaluări de compresori:

2 buc SV652 500mW Sensibilitate -121 dBm Interfata RS232 868MHz Wireless RF Module

2 buc SV652 500m W Sensibilitate 121 d Bm Interfata RS232 868 MHz Wireless RF Module2 buc SV652 module de 868 MHz cu Interfata RS232 2 buc Cauciuc 2 buc Antene RS232 USB bridge bord​SV652 este foarte integrat modulul RF, care adoptă de înaltă performanță Si4432 de la Silicon Labs...

RON 244.00 290.00
Compatibil cu Ienupăr Arista Rețele SFP-1GE-LX 1000BASE-LX SFP 10km 1310nm DDM Transceiver module SFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Compatibil cu Ienupăr Arista Rețele SFP-1GE-LX 1000BASE-LX SFP 10km 1310nm DDM Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.așa că vom produce piese compatibile pentru tine,vă Mulțumesc.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 27.20
Transport gratuit 5pcs 7/16 DIN male plug la N de sex feminin jack conector coaxial RF adaptor adaptor
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Transport gratuit 5pcs 7/16 DIN male plug la N de sex feminin jack conector coaxial RF adaptor adaptor

Livrare gratuita Direct DIN male plug la N de sex feminin jack conector coaxial rf adaptor adaptorSpecificații Tehnice : ElectriceCaracteristica de Impedanta 50 ohmGama de frecvențe DC3 GHzVSWR 1.10 1MecaniceDurabilitate 500 de cicluri de ImperechereMaterialAlamă, placare cu NiDe mediuIntervalul De Temperatură 40~+85​1.Am expediat în întreaga Lume (cu Excepția unor țări și APO / FPO)...

RON 129.20
Compatibil cu Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550m EXT DDM Transceiver module SFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Compatibil cu Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550m EXT DDM Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.așa că vom produce piese compatibile pentru tine,vă Mulțumesc.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 23.20
Compatibil cu GLC-BX40-D-I 1000BASE-BX-D BiDi SFP TX1550nm/RX1310nm 40km DDM Transceiver module SFP
  • Fresco
Evaluări de compresori:

Compatibil cu GLC-BX40-D-I 1000BASE-BX-D BiDi SFP TX1550nm/RX1310nm 40km DDM Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.so că vom produce piese compatibile pentru tine, vă Mulțumesc.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

RON 76.00
12pcs 7/16 L29 Din Clemă Mufa RF coaxial conector cupru Ondulat 7/8cablu conector, 7/8 să L29 conector pentru telecomunicații
  • Fresco
Evaluări de compresori:

12pcs 7/16 L29 Din Clemă Mufa RF coaxial conector cupru Ondulat 7/8cablu conector, 7/8 să L29 conector pentru telecomunicații

Seria de produse : 7 / 16 de sex feminin pentru a 7 / 16 L29 conector de sex masculinTip prod: Cablu muntele Aplicație : Clemă Corpul Placare : Nickelplated Tip Cablu : cupru Ondulat 7 / 8" cablu Stil : Drept Impedanta : 50 Ohm Sex : Mascul Greutate : Material : cupruPentru 7 / 8 : Pentru L29 ( 7 / 16 ) De Sex Masculin : Avem doua modele de mai jos ,ne va livra în mod aleatoriu în funcție de stocul nostru :

RON 452.64
20dB 100W RF Atenuator fix coaxial DC-3GHz 50ohm N masculin la conector N female
  • Fresco
Evaluări de compresori:

20dB 100W RF Atenuator fix coaxial DC-3GHz 50ohm N masculin la conector N female

Transport gratuit 1 BUC 20d B 100 W RF Atenuator fix coaxial DC3 GHz 50ohm N masculin la conector N femaleSpecificații Tehnice : Frecventa : DC3 GHzVSWR : 1.20 MaximMedie Putere : 100 WImpedanta : 50ohmAtenuare : 20db+1.0 db3,6,10,15,20,30,40,50,60 d B disponibile;110d B±0,5 d B,1530d B±1d B.Temperatură : 55°C la +125°CConector : N bărbat la N de sex feminin20d B DC3 GHz rezultatul testului de mai jos : 1.Am expediat în întreaga Lume (cu Excepția unor țări și APO / FPO)...

RON 400.00